Aneta – sesja studyjna

Odpocznijmy trochę od tematyki ślubnej, bo fotograf ślubny nie tylko ślubami żyje, chociaż w czasie przymusowej przerwy tęskni za parami młodymi, salami pięknie ozdobionymi przez florystki, DJ, zespołami, ba nawet za księżmi, bez których nie byłoby ślubów kościelnych Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać sesję dla Anety. Czego efekty możecie zobaczyć poniżej…

Aldona – sesja studyjna

Sesje z Aldoną należą zdecydowanie do naszych ulubionych :) Dużo pozytywnej energii i zabawy podczas sesji.  Poniżej efekty naszej sesji :) (więcej…)

Wiosenne sesje z Vanilla Photography

Zanim jeszcze wiosna zapukała do naszych drzwi, postanowiliśmy stworzyć serię świeżych, wiosennych portretów studyjnych. Przedstawiamy dziewczyny, które zaszczyciły skromne progi naszego studia :) Pogoda na szczęście jest już iście letnia, dlatego serdecznie zapraszamy w plener! Malowała: Anita Zapolska (więcej…)

Sesje z okazji Dnia Kobiet

Trochę nas nie było ostatnio, ale to nie znaczy, że nic nie robimy Nadrabiamy zaległości na naszej stronie i dzisiaj dodajemy efekt pracy z Dnia Kobiet. Ostatnio odbyliśmy kurs, który upoważnia nas do wykonywania zdjęć w kościele. My ze swojej strony również zapraszamy na kursy, z nieco innej materii -…

Klara – kobieca sesja studyjna

Modelka/makijaż - Klara (Chocolate Kuki) Zapraszamy na kobiece sesje studyjne. Przyjdź do nas na zdjęcia i poczuj się wyjątkowo :) Możesz również wykupić Voucher na sesje z makijażem u nas za jedyne 400 zł i zrobić prezent wyjątkowej osobie :) (więcej…)

Natalia – sesja studyjna

,,Raz jak anioł raz diablica. Jedna twarz a dwa oblicza. Czasem jak święcona woda, czasem aż tych słów mi szkoda. Nienormalna, niemożliwa a za chwilę tak szczęśliwa" Myślimy, że tak można opisać tą sesję. Dlaczego? Dowiecie się na po zobaczeniu naszej galerii :) Pozowała Natalia (więcej…)

Aneta – sesja buduarowa

Zapraszamy na sesje kobiece z makijażem, jest to doskonały prezent dla samej siebie czy dla ukochanej osoby :) Pozowała - Aneta Makijaż do tej sesji wykonała Chocolate Kuki (więcej…)

Natalia Baik – Sesja studyjna

Uwielbiamy sesje z Natalią, niezwykła dziewczyna, która ciągle nas zachwyca. Zdjęcia z nią to sama przyjemność. <3 Efekt ostatniej sesji możecie zobaczyć poniżej :) Malowała: Anita Zapolska (Anita Maluje) (więcej…)

Metamorfoza Aleksandry

Dzisiaj przedstawiamy Wam ostatnią metamorfozę, tym razem delikatny makijaż Oli :) Makijaż wykonała Klara - Chocolate Kuki Tylko do końca października sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł :) (więcej…)

Metamorfoza Pauliny

Na dobry początek tygodnia przedstawiamy Wam metamorfozę Pauliny  ? Makijaż wykonała Klara – Chocolate Kuki Przypominamy, że tylko do końca października mini sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł. Serdecznie zapraszamy ? (więcej…)

Metamorfoza Martyny

Dzisiaj w tą piękną niedzielę  przedstawiamy Wam metamorfozę równie pięknej Martyny  ? Makijaż wykonała niezastąpiona Klara – Chocolate Kuki Przypominamy, że tylko do końca października mini sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł. Serdecznie zapraszamy ? (więcej…)

Metamorfoza Alicji

Tym razem przedstawiamy Wam metamorfozę Alicji  ? Makijaż wykonała Klara – Chocolate Kuki Przypominamy, że tylko do końca października mini sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł. Serdecznie zapraszamy ? (więcej…)

Metamorfoza Martyny

Tym razem przedstawiamy Wam metamorfozę Martyny. :) Makijaż wykonała Klara - Chocolate Kuki Przypominamy, że tylko do końca października mini sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł. Serdecznie zapraszamy :) (więcej…)

Metamorfoza Natalii

Kolejna metamorfoza, tym razem delikatny makijaż Natalii :) Malowała: Chocolate Kuki Tylko do końca października sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł (więcej…)

Metamorfoza Julity

Kolejna metamorfoza, tym razem pięknej Julity Malowała: Chocolate Kuki Tylko do końca października sesja studyjna z makijażem kosztować będzie 150zł (więcej…)

Metamorfoza Sandry

Rozpoczęliśmy nowy projekt "Metamorfoza". Na pierwszy ogień przedstawiamy Wam metamorfozę Sandry.  Nie jest to jednorazowa akcja, tylko coś co na stałe wprowadziliśmy do naszej oferty. Przez kolejne dni będziecie mogli zobaczyć pierwsze efekty naszej akcji. Jeżeli podoba się Wam nasza praca i chcecie wziąć udział w metamorfozach, zapraszamy do rezerwacji…

Klara – sesja studyjna

Ostatnio mieliśmy przyjemność po raz kolejny fotografować piękną Klarę, tym razem w nieco innym, rockowym klimacie.  Przy okazji wypróbowaliśmy nowości jakie pojawiły się w naszym studio :) Zapraszamy do zapoznania się z galerią ? Modelka/makijaż: Klara (więcej…)