O nas

Cześć!

Kilka słów o nas, jesteśmy małżeństwem foto-video. Pracujemy wszędzie tam gdzie jesteśmy zapraszani, więc kilometry nie grają dla nas roli. 🙂 Nasza przygoda z fotografią trwa już wiele lat. Na początku fotografowaliśmy osobno, sami poznaliśmy się na sesji, a niedługo później zostaliśmy małżeństwem (jak mogło być inaczej, skoro połączyła nas też pasja 🙂 ). Zawsze na sesjach jesteśmy razem i wymieniamy się pomysłami na dalsze kadry.

Piotr to Wasz główny kamerzysta. Najczęściej spotkacie go z pełnoklatkowym bezlusterkowcem na gimbalu w ręku w środku akcji. Człowiek orkiestra, operator i montażysta w jednym, który sam ogarnia “plan zdjęciowy”, gdy akurat Milena nie może mu służyć za drugiego operatora.

Milena to Wasz główny fotograf. Dwie solidne pełnoklatkowe lustrzanki z jasnymi obiektywami to jej weekendowa siłownia. To prawdziwy snajper, który ustrzeli dla Was ulotne chwile. Ona również “daje radę” w pojedynkę, a gdy Piotr akurat niczego nie kręci, to przejmuje jeden z aparatów.

Jesteśmy obserwatorami, fotografujemy i nagrywamy bez sztuczności, rutyny i zbędnego wpływu na bieg wydarzeń podczas ważnych dla Was uroczystości. Na fotografiach i video pragniemy pokazać nie tylko wszystkie istotne momenty, ale też towarzyszące Wam emocje.

Zapraszamy do oglądania naszych galerii, gdzie możecie zobaczyć historie, które mieliśmy zaszczyt uwiecznić na fotografiach. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą. Nie jesteśmy dla Was tylko fotografami, ale również doradcami, mamy duże doświadczenie w branży ślubnej i możemy polecić godnych zaufania usługodawców, z którymi często współpracujemy. 🙂

Pozdrawiamy gorąco
Milena i Piotr