Fotografia ślubna

Decyzja o wyborze fotografa ślubnego jest tak samo ważna jak wybór sukni, garnituru, odpowiedniej sali czy pięknego kościoła. Bo to właśnie fotograf utrwala w obrazach historię o pięknej miłości, emocjach, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. My jako fotografowie mamy za zadanie pokazać Wam na zdjęciach przebieg tego najważniejszego dnia, być z Wami od przygotowań aż do oczepin i dokumentować wzruszenia podczas przysięgi małżeńskiej jak i później dobrą zabawę na Waszym weselu.

Oferujemy nowoczesne ślubne usługi fotograficzne. Pracujemy na profesjonalnych pełnoklatkowych lustrzankach Canona 5D MKIV oraz 6D.

Posiadamy uprawnienia Kurii Biskupiej do fotografowania w obiektach sakralnych.

Reportaż ślubny

Realizujemy pełne fotoreportaże ślubne. Towarzyszymy Wam od przygotowań, przez błogosławieństwo, przyjazd do kościoła/USC, uroczystość zaślubin, wesele aż do oczepin. Zwieńczeniem materiału jest plener ślubny zrealizowany w innym dniu, który nadaje całości niepowtarzalny charakter. Reportaż zawiera zatem rozbudowany materiał, który w pełni oddaje charakter Waszego dnia ślubu, emocje Wam towarzyszące i cały klimat tworzony przez wszystkie detale, które pojawią się w tym ważnym dniu.

Vanilla Wedding Stories

To zupełnie nowy format. To usługa kompletna. Proponujemy Wam foto i video-reportaż w nowej odsłonie, który zawiera wszystko, czego możecie oczekiwać, a dodatkowo nie nadwyręży Waszego budżetu. Jeśli pełny pakiet fotograficzny i filmowy to za dużo, to Vanilla Wedding Stories jest odpowiednim rozwiązaniem. W tym pakiecie – ofercie specjalnej otrzymujecie 150 wyselekcjonowanych, obrobionych zdjęć – gotową foto-historię.

Jak oddajemy materiał?

Reportaż ślubny jest przede wszystkim pamiątką dla Was, dlatego to Wy macie wpływ na to, jakie zdjęcia otrzymacie. W każdym pakiecie oddajemy określoną ilość zdjęć obrobionych (postprodukcja, retusz, itd.) oraz pozostałe zdjęcia nieobrobione. Po wykonaniu zdjęć, po plenerze wysyłamy Wam podglądy wszystkich zdjęć do selekcji. Np. wykonaliśmy 1000 zdjęć, z nich wybieracie 200 do obrobienia, a pozostałe 800 dostaniecie nieobrobione. Zatem to Wy decydujecie, które zdjęcia są dla Was najważniejsze. Gotowy materiał otrzymacie od nas nagrany na drewnianym pendrivie w estetycznym pudełeczku. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowych pendrivów np. dla rodziców, to oczywiście jest możliwość ich dokupienia. Jeśli zdecydujecie się na rozszerzony pakiet fotograficzny, to oprócz pendriva otrzymacie również złożoną przez nas fotoksiążkę/story book z wybranymi przez nas najlepszymi zdjęciami. Istnieje również opcja dokupienia do każdego pakietu fotoksiążki / albumu, które wyceniamy indywidualnie już po wykonaniu reportażu.

Termin realizacji

Średni czas jak potrzebujemy na oddanie Wam gotowego fotoreportażu do 120 dni. Nie jest to sztywne, staramy się zawsze, aby pamiątka z tego dnia trafiła do Was jak najszybciej.