Fotografia produktowa i reklamowa

Zdjęcia produktowe, fotografia bezcieniowa, packshot, katalogi, reklama

Profesjonalne zdjęcia produktów są podstawą sukcesu. Trudno sprzedać produkt, zwłaszcza w internecie, nie mogąc pokazać klientowi jego zalet. Dlatego oferujemy wysokiej jakości fotografie, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w reklamach internetowych, na stronie www, jak i w tradycyjnych reklamach drukowanych jak katalog, baner, czy bilboard.

Wykonujemy studyjne zdjęcia bezcieniowe, co pozwala na odpowiednie i co ważne – powtarzalne oświetlenie. Pozwala to na wydobycie faktur, kolorów, kształtów przedmiotów i umożliwia osiągnięcie tego samego efektu na kilku, kilkudziesięciu czy nawet setkach podobnych produktów (np. fotografie całego asortymentu do nowego katalogu).

Oczywiście nie ma na świecie nic idealnego, wiec i nad zdjęciem produktu trzeba popracować. Każda fotografia jest przez nas retuszowana jeśli jest taka potrzeba, co umożliwia zniwelowanie lub usunięcie ew. wad produktu i podkreślenie zalet. Dodatkowo przedmiot może zostać wycięty z tła, co pozwoli na łatwe wkomponowanie go w inne tło czy reklamę.